محمدMohammad آستانه اصل Astanehaslm شنبه 22 اردیبهشت 1397 08:53 قبل از ظهر نظرات ()


 • صادق زیباکلام در کانال اینستاگرام خود از وزارت کشور ایران خواستار صدور مجوز راهپیمایی شد. این استاد دانشگاه در نامه خود به عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیرکشور ایران، خواست تا به "مخالفین شعار مرگ بر آمریکا و کسانی که خواهان نابودی اسرائیل نیستند" مجوز تجمع بدهد.

  این تحلیل‌گر مسایل سیاسی می‌افزاید: «با توجه به راهپیمایی‌های خودجوش، مردمی و باشکوه بعد از نماز جمعه امروز ۲۱ اردیبهشت‌ماه در محکومیت آمریکا و تکرار مجدد شعار مرگ برآمریکا، از محضر وزارت محترم کشور تقاضای صدور مجوز برای تجمع آن دسته از شهروندانی‌ که با شعار "مرگ بر آمریکا" همراهی نکرده و بعلاوه خواهان مرگ و نابودی هیچ کشوری ازجمله اسرائیل نیستند را دارم تا آن‌ها نیز بتوانند نظرشان را ابراز نمایند.» زیباکلام در مورد مکان برگزاری تجمع نیز نوشته است: «درصورتی‌ که امنای وزارت محترم کشور مجوز گردهمایی "مخالفین مرگ بر آمریکا" را صادر نمایند، بنده فکر کردم به‌منظور آن‌که هیچ مشکلی برای ایاب و ذهاب و زندگی مردم پیش نیاید تجمع را می‌توان جمعه بعدازظهر در مقابل درب شرقی بهشت‌زهرا در کنار جاده قدیم قم به سمت کهریزک برگزار کرد.»
 • Load more comments
 • ahmadmohammadi_irیک سوال 
  ظاهرا حدود ۷۰ سال پیش اسراییل و متحدانش طی معاهده ای قسمتهای زیادی از کشور دوست و برادر ، فلسطین را اشغال کردند و ما تا به امروز برای حمایت از مردم مسلمان و مظلوم فلسطین اسراییل را به رسمیت نمیشناسیم و با این کشور ظالم مسابقه هم نمیدهیم.

  از طرفی حدود یک قرن قبل از آن واقعه هم کشور روسیه طی معاهده ای ظالمانه در دو نوبت قسمتهای زیاد از خاک مردم مسلمان ایران را اشغال و به خاک خود ضمیمه کرد !!!!
  حال چگونه است که ما کشوری که خاک خودمان را اشغال کرده به رسمیت میشناسیم اما کشوری را که خاک دیگران را تصرف کرده به رسمیت نمیشناسیم؟
 • sorilatifiمنتظر بمونید تا اجازه بدن
 • pouriyafaramarzi30افرین چه ایده جالبی بالاخره ی ادم عاقل پیدا شد که روشنفکر باشه با شعار مرگ بر امریکا و اسراییل جز انرژی تلف کردن و خوار و ذلیل شدن در جامعه بین الملل هیچ سودی عایدشون نمیشه
 • sorilatifi@freelance_journalist_1967 اونوقت شماهم میشین مثل اوناکه
 • sorilatifiواقعا منتظر مجوز هستین؟؟ دلتون خوشه والا