محمدMohammad آستانه اصل Astanehaslm شنبه 22 اردیبهشت 1397 09:08 قبل از ظهر نظرات ()

علی مطهری: آتش زدن پرچم آمریکا در مجلس رفتاری بد بود

به گزارش خبرگزاری ایلنا، علی مطهری در حاشیه نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران آتش زدن پرچم آمریکا در صحن علنی امروز مجلس را رفتاری "بد" توصیف کرد. 
او افزود:‌«این اقدام کار درستی نبود. در گزارشی که شب گذشته منتشر شد اعلام شد دو سوم مردم آمریکا با این اقدام ترامپ مخالف هستند. بعد ما با آتش زدن پرچم در مجلس در حقیقت مردم آمریکا را در برابر خودمان قرار می‌دهیم.» مطهری  پاره کردن برجام را  کار خوبی ندانست و تاکید کرد: هر چند که کاغذی تحت عنوان برجام در مجلس پاره شد اما مهم‌تر از آن آتش زدن پرچم آمریکا بود که کار خوبی نبود.
LikeComment
2,211 likes
  • علی مطهری: آتش زدن پرچم آمریکا در مجلس رفتاری بد بود

    به گزارش خبرگزاری ایلنا، علی مطهری در حاشیه نشست علنی  مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران آتش زدن پرچم آمریکا در صحن علنیمجلس را رفتاری "بد" توصیف کرد. 
    او افزود:‌«این اقدام کار درستی نبود. در گزارشی که شب گذشته منتشر شد اعلام شد دو سوم مردم آمریکا با این اقدام ترامپ مخالف هستند. بعد ما با آتش زدن پرچم در مجلس در حقیقت مردم آمریکا را در برابر خودمان قرار می‌دهیم.» مطهری پاره کردن برجام را کار خوبی ندانست و تاکید کرد: هر چند که کاغذی تحت عنوان برجام در مجلس پاره شد اما مهم‌تر از آن آتش زدن پرچم آمریکا بود که کار