محمدMohammad آستانه اصل Astanehaslm یکشنبه 6 خرداد 1397 07:40 قبل از ظهر نظرات ()

سردار سلیمانی در خاطره‌ای از شهید محمدرضا مرادی، اتفاق باورنکردنی‌ای را روایت کرد که در مراسم تدفین این شهید بزرگوار رخ داد.

خاطره باورنکردنی در مراسم تدفین شهید دفاع مقدس به روایت سردار سلیمانی +فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ هشت سال دفاع مقدس، سال‌های پرافتخار رشادت‌ها و دلاوری‌های فرماندهان و رزمندگان بزرگی که برای دفاع از خاک این مرز و بوم جانفشانی کردند. سالهایی  که در کنار تمام افتخاراتش، حوادث تلخ و دردناکی را نیز به همراه داشت. چه بسا افراد بی‌گناهی که عزیزان و خانه‌های خود را از دست دادند.

اما با همه این اوصاف هرگز نمی‌شود زیبایی‌های این سالهای سخت و اما پرغرور را نادیده گرفت. خاطرات رزمندگان و شهدا که در ذهن بازماندگان به جا مانده است، گاهی بسیار شنیدنی و از معجزات است. گاهی آنقدر باورنکردنی که جز با ابزار ایمان و اعتقاد نمی‌توان آن را توجیه کرد.

در همین راستا حاج قاسم سلیمانی سردار دلیر و محبوب ایران اسلامی، خاطره‌ای از شهید محمدرضا مرادی، از شهدای نام‌آور و از فرماندهان دفاع مقدس نقل می‌کند که در عین زیبایی، بسیار حیرت‌انگیز است. جزئیات این خاطره از زبان سردار در ویدئو زیر ارائه شده است.

00:0001:02
بیشتر بخوانید:

صفحه جدید سردار قاسم سلیمانی در اینستاگرام راه‌اندازی شد