مجله آنلاین جاذبه های ایران و کانادا Life is Beautiful- Top News

get tax information at IRS.gov.

تاریخ:یکشنبه 29 شهریور 1394-12:13 بعد از ظهر

 

Home

 Treasury For...

The Public
General Public

CDFI event in Chicago
​Treasury promotes economic growth through policies to support job creation, investment, and economic stability. Treasury also oversees the production of coins and currency, the disbursement of payments to the public, revenue collection, and the funds to run the federal government.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

Online Zahooastaneh

تاریخ:یکشنبه 29 شهریور 1394-09:28 قبل از ظهر

نام
تاریخ
قیمت خرید
قیمت فروش
سكه گرمی
۱۳۹۴/۰۶/۲۸
۱۷۰۰۰۰ تومان
۱۷۰۰۰۰ تومان
ربع سكه
۱۳۹۴/۰۶/۲۸
۲۵۶۰۰۰ تومان
۲۵۷۰۰۰ تومان
نیم سكه
۱۳۹۴/۰۶/۲۸
۴۶۴۰۰۰ تومان
۴۶۵۰۰۰ تومان
بهار آزادی
۱۳۹۴/۰۶/۲۸
۹۱۷۵۰۰ تومان
۹۱۸۰۰۰ تومان
سكه امامی
۱۳۹۴/۰۶/۲۸
۹۱۷۰۰۰ تومان
۹۱۸۵۰۰ تومان
طلای 18 عیار
۱۳۹۴/۰۶/۲۸
۹۳۸۹۱ تومان
۹۴۱۴۴ تومان
مثقال طلا
۱۳۹۴/۰۶/۲۸
۴۰۷۱۰۰ تومان
۴۰۸۲۰۰ تومان
آخرین اخبار
پربیننده ترین اخبارداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

پذیره‌ نویسی از یکشنبه29شهریور94 آغاز می‌شود؛دومین صندوق زمین و ساختمان کشور در راه فرابورس ایران

تاریخ:یکشنبه 29 شهریور 1394-09:04 قبل از ظهر

Online Zahooastanehپذیره‌ نویسی از یکشنبه29شهریور94 آغاز می‌شود؛دومین صندوق زمین و ساختمان کشور در راه فرابورس ایران
رئیس اداره ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران از پذیره‌نویسی 9.5 میلیون واحد هزار تومانی صندوق سرمایه‌گذاری زمین و ساختمان مسکن شمال‌ غرب از روز 29 شهریور ماه خبر داد.
ایران اکونومیست -
به گزارش روابط عمومی فرابورس ایران، علیرضا توکلی ضمن اعلام خبر صدور مجوز فعالیت صندوق سرمایه‌گذاری زمین و ساختمان مسکن شمال‌غرب به عنوان دومین صندوق زمین و ساختمان پذیرش شده در فرابورس ایران اظهار داشت: پذیره‌نویسی واحدهای سرمایه‌گذاری این صندوق در روزهای 29 تا 31 شهریورماه به مدت سه روز کاری از طریق بازار سوم فرابورس ایران انجام می‌شود.

رئیس اداره ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران افزود: موضوع فعالیت این صندوق که به منظور تامین مالی پروژه نرگس رشدیه شهر تبریز طراحی شده است، جمع‌آوری وجوه از متقاضیان سرمایه‌گذاری در صندوق و ساخت پروژه ساختمانی از محل وجوه یاد شده، فروش واحدهای ساختمانی و تقسیم عواید ناشی از این فعالیت بین سرمایه‌گذاران صندوق است.

وی مبلغ پذیره‌نویسی این صندوق را 95 میلیارد ریال شامل 9 میلیون و 500 هزار واحد 10 هزار ریالی بدون محدودیت سفارش خرید دانست و ادامه داد: آورده نقدی موسسین 5 میلیارد ریال و آورده غیرنقدی آنها 106 میلیارد و 974 میلیون ریال عنوان شده است.

توکلی با بیان اینکه طبق برنامه‌ریزی‌ انجام شده قرار است در هر استان کشور یک صندوق زمین و ساختمان راه‌اندازی شود، ادامه داد: در حال حاضر چند شرکت ساختمانی صاحب پروژه در مرحله اخذ مجوز برای راه‌اندازی صندوق زمین و ساختمان هستند.

رئیس اداره ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران درباره دلایل تاخیر در راه‌اندازی دومین صندوق‌ زمین ساختمان پس از افتتاح این ابزار در سال گذشته بیان داشت: عمده‌ترین دلیل این اتفاق رکود حاکم بر بازار مسکن است و به همین علت بسیاری از مدیران صندوق‌ها به واسطه احتمال عدم استقبال از سوی بازار، رغبتی برای راه‌اندازی صندوق ندارند.

وی زمان‌بر بودن طی مراحل اخذ مجوزهای لازم پیش از تاسیس صندوق را دیگر دلیل این موضوع عنوان کرد و گفت: سازمان بورس به واسطه نقش حساسی که در حمایت از سرمایه‌گذاران دارد تا زمانی که از اخذ مجوز زمین و مواردی از این دست مطمئن نشود اجازه تشکیل صندوق و پذیره‌نویسی نخواهد داد اما اگر مدارک ارکان صندوق کامل باشد صدور مجوز سازمان بورس بیش از دو ماه زمان نمی‌برد.

توکلی درباره وضعیت اولین صندوق زمین و ساختمان پذیرش شده در فرابورس گفت: پروژه نسیم وضعیت مناسبی دارد و با وجود اینکه طبق برنامه باید در حال حاضر 30 درصد پیشرفت کرده باشد، تاکنون 40 درصد پیشرفت فیزکی داشته بنابراین احتمال تکمیل پیش از موعد این پروژه ساختمانی دور از ذهن نیست.

وی یادآور شد: با توجه به پیش‌بینی کارشناسان مبنی بر رونق بازار مسکن از اواسط سال آینده، فرصت مناسب و چشم‌انداز خوبی برای تاسیس صندوق‌های زمین و ساختمانی که پروژه‌های آنها در آن زمان به بهره‌برداری می‌رسد، وجود دارد.

گفتنی است، ارکان این صندوق شامل گروه سرمایه‌گذاری مسکن به عنوان مدیر و بازارگردان، سرمایه‌گذاری مسکن شمال غرب مدیر ساخت، کارگزاری بانک ملی ایران به عنوان متولی، تامین سرمایه آباد مسکن به عنوان متعهد پذیره‌نویسی و شرکت مهندسین مشاور شهرآیند تبریز ناظر این صندوق خواهد بود.

همچنین، پروژه نرگس رشدیه تبریز در زمینی به مساحت 3050 متر مربع در قالب یک بلوک 17 طبقه شامل 96 واحد مسکونی با زیربنای 19 هزار و 545 متر مربع طراحی شده و پیش‌بینی می‌شود ظرف مدت 36 ماه با هزینه 234 میلیارد و 540 میلیون ریال احداث شود و تاکنون حدود 107 میلیارد ریال بابت زمین و پروانه ساخت هزینه شده است.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

برنامه های جهان ورزش هر روز ساعت 9:05 و 15:05 به بررسی آخرین اخبار و رویدادهای رشته های ورزشی و پیگیری آنها اختصاص دارد

تاریخ:شنبه 28 شهریور 1394-10:17 بعد از ظهر

  شنبه یک شنبه دو شنبه سه شنبه   چهارشنبه پنج شنبه
ساعت 9:05

جهان کشتی

تاریخچه  کشتی

                                                              

جهان دو و میدانی

تاریخچه دو و میدانی

جهان فوتبال

تاریخچه فوتبال

جهان ورزش های رزمی      

جهان بسکتبال

تاریخچه بسکتبال

جهان والیبال
ساعت 15:05

جهان ژیمناستیک

تاریخچه ژیمناستیک

جهان هندبال

تاریخچه هندبال

جهان ورزش های آبی                                           

تاریخچه شنا

جهان

وزنه برداری

تاریخچه وزنه برداری

جهان دوچرخه سواری

تاریخچه دوچرخه سواری    

                                  

جهان ورزش های راکتی

تاریخچه  تنیس

                  تاریخچه بدمینتون 

جهان ورزش های جانبازان و معلولین

جهان سوارکاری

تاریخچه اسب دوانی و سوارکاری

جهان تیراندازی

تاریخچه تیرندازی

                      


برنامه های جهان ورزش هر روز ساعت 9:05 و 15:05 به بررسی آخرین اخبار و رویدادهای رشته های ورزشی و پیگیری آنها اختصاص دارد
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

Online Zahooastaneh:ملی پوشان بانوان در اردوی آخر حاضر شدند اردوی آمادگی در راه قهرمانی آسیا در آكادمی تنیس روی میز مجموعه انقلاب

تاریخ:شنبه 28 شهریور 1394-01:06 بعد از ظهر

ملی پوشان بانوان در اردوی آخر حاضر شدند اردوی آمادگی در راه قهرمانی آسیا در آكادمی تنیس روی میز مجموعه انقلاب


اعضای تیم ملی بانوان تنیس روی میز ایران که مدت هاست در اردوی آماده سازی برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند بسر میبرند ، امروز سه شنبه در مجموعه ورزشی انقلاب گام به اردوی آخر شبانه روزی گذاشته اند .به گزارش روابط عمومی مجموعه انقلاب و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ج. ا. ایران ، اردونشینان تیم ملی بانوان ایران برای رسیدن به حداکثر آمادگی در راه شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا از امروز راهی اردوی شبانه روزی در آکادمی بین المللی تنیس روی میز واقع در مجموعه ورزشی انقلاب شدند .

در همین رابطه از سوی کادرفنی تیم ملی بانوان 6 بازیکن به اردوی پایانی دعوت شده اند که تا قبل از اعزام به تایلند تمرینات آماده سازی خود را زیر نظر سیما لیموچی سرمربی و ویدا عبدی مربی دنبال خواهند کرد . ندا شهسواری ، محجوبه عمرانی ، مریم صامت ، فاطمه جمالی فر ، صبا صفری و ملیکا کرمی دعوت شدگان اردوی آخر متصل به اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا هستند

مسابقات تنیس روی میز قهرمانی مردان و زنان آسیا از روز 4 مهرماه به میزبانی کشور تایلند برگزار می شود که تیم های ملی آقا یان و بانوان ایران روز اول مهرماه راهی این کشور خواهند شد .

تاریخ  ارسال:سه شنبه 24 شهریور 1394 - 12:22

کد:11243-1394
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

Online Zahooastaneh: خدمات الکترونیکی درسطح ملی وبین المللی؟/Ok

تاریخ:شنبه 28 شهریور 1394-12:18 بعد از ظهر

دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی بمناسبت آغاز سال ۱۳۹۴ هجری شمسی، با تبریک سال نو و نوروز به ملت ایران و همه ملتهایی که نوروز را گرامی می‌دارند، سال جدید را سال «دولت و ملت،...

ادامه...

خدمات الکترونیکی
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

Online Zahooastaneh: انسان در همین دنیا با تلاش خود، به کمال دست خواهد یافت و تکنولوژی منشأ این رستگاری خواهد بود و...

تاریخ:شنبه 28 شهریور 1394-11:24 قبل از ظهر

واژه عقل گرائِ

این واژه به معنای عقل مداری (عقل محوری، عقل معیاری و عقل بسندگی) یا اصالت دادن به عقل و عقل گرایی است.

در اصطلاح به معنای این است که عقل به تنهایی و مستقل از وحی و پیام آسمانی می تواند قانون گذاری کند که در این صورت، بشر دیگر به ادیان، پیامبران، کتابهای آسمانی و آموزشهای الهی نیازی ندارد؛ زیرا با کمک عقل و تصمیم گیریهای عقلانی می توان نیاز بشر را برطرف نمود.

پایه گذار این اندیشه، رنه دکارت (1596 ـ 1650 م) می باشد. وی در این باره می گوید: «مذهب اصالت عقل که بر اولویّت و حاکمیت عقل استوار است، از تعابیر مشترکی است که بر معانی و مفاهیم مختلف اطلاق می شود. اصول عقل که قوانین اذهان است، قوانین اعیان نیز هست و نه فقط برای فاعل شناسایی، بلکه برای متعّلق شناسایی نیز معتبر است. به عبارت دیگر، قدر و اعتبار آنها مطلق است. پس می توان برای شناخت اشیاء به آنها متّکی بود و بر حسب اینکه امری عقلاً ضروری یا ممتنع باشد، آن را در واقع و در نفس الأمر نیز ضروری یا ممتنع دانست.»(1)

عده ای از نظریه پردازان غربی مانند: ولتر، منتسکیو، هیوم، کندیاک، دالامبر، دیدرو، ولف، لامبرت و زملر در قرن هجدم (عصر روشنگری) با تأکید بر این نظریه و عمل بدان، در گسترش این اندیشه نقش داشتند.(2)

در عصر روشنگری و عقلانیت درباره انسان و مسائل انسانی به شرح زیر است:

الف. به توانایی عقل در همه شئون زندگی انسانی اعم از دانش و دین اطمینان داشتند.

ب. «طبیعت» و «عقل» را دلسوزترین راهنمایان مسیر تعالی بشریت می دانستند.

ج.  انسان به طور طبیعی مایل به خیر است و شرّ، از نهادهای اجتماعی و جهل بشری بر می خیزد.

د.  علم و پیشرفت مادی، خود به خود، خوشبختی و فضیلت به همراه می آورد و علم را رهایی بخش بزرگ می شمردند.

ه .  انسان در همین دنیا با تلاش خود، به کمال دست خواهد یافت و تکنولوژی منشأ این رستگاری خواهد بود و...

این گروه، آموزه های دینی معاد و حیات اخروی و بهشت و سعادت ابدی در عالم دیگری را به گونه ای دنیوی تفسیر و به قول کارل بکر، به یک نوع «معاداندیشی معاش آمیز یا آخرت اندیشی دنیاپرستانه» دعوت می کردند.

ز. می گفتند آیندگان، و نه خداوند، در مورد تلاشهای کنونی بشر قضاوت و داوری خواهند کرد؛ یعنی به جای اینکه قضاوت و نظارت الهی، ملاک و معیار فعالیتهای انسان باشد، تاریخ و قضاوتهای تاریخی، مقیاس و میزان کارهای بشر خواهد بود.

ح. بر سنت ستیزی و دین ستیزی تأکید می ورزیدند.(3)

عمل به این اصول خواه ناخواه مستلزم پیدایش یک جامعه دنیاگرا، دین گریز و مادی محض بوده و سبب ایجاد یک اجتماع بشری کاملاً سکولاریستی است.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

Online Zahooastaneh:مجموعه ورزشی انقلاب با برگزاری کلاسهای اسکواش گامی در جهت پرورش نسل جوان و هدایت آن در مسیر تندرستی برداشته است. این مجموعه دارای سالنهای اسکواش آقایان و بانوان است که سالانه میزبان رقابتهای بسیاری می باشد.

تاریخ:شنبه 28 شهریور 1394-10:18 قبل از ظهر

اسكواش بانوان

اسکواش ورزشی زیبا و جذاب می باشد و شیوه ای مطلوب برای حفظ سلامتی و تندرستی است. این ورزش حس رقابت را بر می انگیزد و روحیه ای شاداب و پر نشاط به بازیکنان می بخشد . تنها چهل دقیقه بازی در زمین اسکواش می تواند تضمین کننده رفع خستگی روزانه شما باشد. بدین منظور مجموعه ورزشی انقلاب با برگزاری کلاسهای اسکواش گامی در جهت پرورش نسل جوان و هدایت آن در مسیر تندرستی برداشته است. این مجموعه دارای سالنهای اسکواش آقایان و بانوان است که سالانه میزبان رقابتهای بسیاری می باشد.
سالن اسكواش بانوان در سال 1373 ساخته شده است و درضلع شمالی مجموعه ، اولین خروجی سمت چپ در سالن بدنسازی بانوان قرار گرفته است . این سالن شامل 3 سالن اسکواش با رختکن و دوش در طبقه همکف می باشد.

  چاپ
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

Online Zahooastaneh : مجموعه ورزشی انقلاب با برگزاری کلاسهای اسکواش گامی در جهت پرورش نسل جوان و هدایت آن در مسیر تندرستی برداشته است. این مجموعه دارای سالنهای اسکواش آقایان و بانوان است که سالانه میزبان رقابتهای بسیاری می باشد.

تاریخ:شنبه 28 شهریور 1394-10:17 قبل از ظهر

اسكواش بانوان

اسکواش ورزشی زیبا و جذاب می باشد و شیوه ای مطلوب برای حفظ سلامتی و تندرستی است. این ورزش حس رقابت را بر می انگیزد و روحیه ای شاداب و پر نشاط به بازیکنان می بخشد . تنها چهل دقیقه بازی در زمین اسکواش می تواند تضمین کننده رفع خستگی روزانه شما باشد. بدین منظور مجموعه ورزشی انقلاب با برگزاری کلاسهای اسکواش گامی در جهت پرورش نسل جوان و هدایت آن در مسیر تندرستی برداشته است. این مجموعه دارای سالنهای اسکواش آقایان و بانوان است که سالانه میزبان رقابتهای بسیاری می باشد.
سالن اسكواش بانوان در سال 1373 ساخته شده است و درضلع شمالی مجموعه ، اولین خروجی سمت چپ در سالن بدنسازی بانوان قرار گرفته است . این سالن شامل 3 سالن اسکواش با رختکن و دوش در طبقه همکف می باشد.

  چاپ
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

Online Zahooastanehگزارش لحظه به لحظه؛ ایران 3 – ژاپن 2

تاریخ:جمعه 27 شهریور 1394-04:35 بعد از ظهر

هشتمین روز جام جهانی والیبال از صبح امروز برگزار شد و تیم ملی ایران در آخرین بازی روز، به مصاف میزبان مسابقات، ژاپن رفت. قبل از آغاز این دیدار امیر غفور به دلیل مصدومیت شانس حضور در ترکیب اصلی را از دست داد و به همین دلیل کواچ محمودی، معروف، میرزاجانپور، عبادی پور، غلامی و موسوی را به میدان فرستاد و مهدی مرندی لیبرو تیم بود.
................................................................................................................................................


ست اول

اولین امتیاز دو تیم را پشت خط زنان دو تیم گرفتند و شیمیزو برای ژاپن و محمودی برای ایران آغازگر امتیاز گیری تیم ها بودند.

سالن تحت تاثیر تماشاگران ژاپنی بود و به نظر می رسد این موضوع به نفع ایران بوده، چرا که آنها به بازی در جوهای پر سر و صدا عادت دارند.

چند دفاع از محمد موسوی ایران را در ابتدا پیش انداخت اما تکنیکال تایم اوت اول با یک اختلاف به سود ژاپنی ها گرفته شد.

تکنیکال تایم اوت دوم با اختلاف بیشتری رقم خورد و ژاپن روز خوبی را پشت سر می گذاشت.

2 حمله پی در پی اختلاف تیم ها در امتیاز 18 بر 16 کم کرد اما 2 دفاع ژاپنی ها با تمرکز به روی میرزاجانپور از ادامه امتیازگیری او جلوگیری کردند.

پاسور ژاپنی ها ستاره این تیم در ست اول بود و با طراحی نقشه هایی متنوع کار را برای دفاع های ایرانی سخت کرده بود.دریافت کننده های ژاپن در بازی بسیار تاثیرگذار بودند و در دریافت و حمله تیم را رو به جلو می بردند.

عبادی پور، بهترین سرویس زن ایران در این بازی ها توانست در امتیاز 22 بر 21 اختلاف دو تیم را به حداقل برساند اما یک حمله ناموفق از ایران و اسپک های بی نقص ژاپنی ها یک بار دیگر اختلاف را به 3 رساند.

در نهایت این ست با امتیازات 25 بر22 به سود ژاپن به پایان رسید.

ست دوم

روز بر وفق مراد ژاپنی ها بود و در آغاز ست دوم شانس هم با آنها یار بود.

با اینکه بازیکنان ایرانی عملکرد خوبی داشتند اما بازی با برتری ژاپنی ها پیگیری می شد، میرزاجانپور، محمودی و موسوی عالی بودند.

ایران در امتیازات 6 بر 4 از حریف عقب بود تا اینکه محمد موسوی به خط سرویس رفت و آنقدر عملکرد موفقی داشت که تکنیکال تایم اوت اول 8 بر 6 به سود ایران گرفته شد.

شرایط بعد از تکنیکال تایم اوت اول شرایط کاملا نوسانی بود به طوریکه در امتیازاتی ایران بالا می افتاد و در امتیازاتی ژاپن و بازی یک امتیاز به یک امتیاز بالا نمی رفت.
بعد از اینکه ایران 15 بر 13 پیش افتاد سرمربی تیم حریف درخواست تایم استراحت کرد و بعد از آن تیم ها یک امتیاز به یک امتیاز بالا می رفتند.

اشتباهات فردی دو تیم یک امتیاز به ایران و ژاپن تقدیم کرد تا دو تیم در امتیاز 16 بر 14 به تکنیکال تایم اوت دوم بروند.

میرزاجانپور جای خود را به قائمی داد تا تیم در دریافت شرایط بهتری را به دست بیاورد که این طور هم شد و معروف رو به پاس های سرعتی آورد.

موسوی در تبدیل پاس های سرعتی به امتیاز موفق بود اما 2 اشتباه پی در پی از غلامی اختلاف را در امتیاز 19 برابر کرد.

عبادی پور طلسم اشتباهات ایران در حمله را شکست و توانست تیم را از ژاپن پیش بیاندازد.

عادل غلامی به سرویس رفت و توانست با امتیازات مستقیمی که کسب کرد اختلاف را بیشتر کرد.

ایشیکاوا، دریافت کننده ژاپنی ها ستاره امروز تیمش بود و توانست با سرویس های ریسکی اش بازی را در امتیاز 22 به تساوی بکشاند.

مهدوی به جای معروف آمد تا در دفاع روی تور کمک کند اما او در امتیاز 23 بر 23 به بعد در ترکیب اصلی ماندگار شد تا در امتیاز 23 بر 24 به سود ژاپن یک بار دیگر معروف به جای خودش بازگردد.

امتیاز سرویس مستقیم ژاپنی ها از ساعد عبادی پور نتیجه ست دوم را هم 25 بر 23 به سود ژاپن کرد.


ست سوم

ایران شایستگی پیروزی در ست دوم را داشت اما لحظه ای غفلت ژاپن را زودتر به امتیاز 25 رساند و بازیکنان ایران به زمین آمدند تا خود را ثابت کنند.

سامان فائزی در ابتدای ست سوم جایگزین عادل غلامی شد و در همان ابتدای حضورش یک امتیاز مستقیم برای ایران گرفت.

قائمی و علیزاده هم ست سوم را به عنوان بازیکن ثابت آغاز کردند تا ایران در دریافت شرایط بهتری را به خود بگیرد.

در دفاع، سرویس و اسپک ایران تیم برتر میدان بود و به همین دلیل توانست تکنیکال تایم اوت اول را با امتیازات 8 بر 5 به سود خود کرد.

حضور قائمی و فائزی ایران را در دفاع بهتر از ست های گذشته کرد و تعداد امتیازاتی که ایران از راه کسب می کرد بیشتر از گذشته شد.

امتیاز مستقیم سعید معروف از سرویس نتیجه بازی را 11 بر 6 به سود ایران کرد تا بازیکنان با خیال راحت تری بازی را ادامه دهند.

برتری ایران در ست سوم ادامه دار بود تا اینکه تکنیکال تایم اوت دوم هم با امتیازات 16 بر 11 به سود شاگردان کواچ گرفته شد.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

اهم اخبار مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب/حجازی سرپرست معاونت ورزشی مجموعه شد .+پکیج ویژه پاییز مجموعه ورزشی انقلاب / یكشنبه 22 شهریور 1394 - 11:12 , , , /Ok

تاریخ:جمعه 27 شهریور 1394-04:18 بعد از ظهر

خوزستان و زنجان بر بلندای قهرمانی ایستادند    / چهارشنبه 25 شهریور 1394 - 11:57

»

حجازی سرپرست معاونت ورزشی مجموعه شد    / سه شنبه 24 شهریور 1394 - 14:28

»

اردوی آمادگی در راه قهرمانی آسیا در آكادمی تنیس روی میز مجموعه انقلاب    / سه شنبه 24 شهریور 1394 - 12:22

»

بازدید وزیر ورزش جوانان از اماکن ورزشی استان فارس    / سه شنبه 24 شهریور 1394 - 09:59

»

نبرد گلف بازان 24 تیم برای پوشیدن پیراهن تیم ملی    / دوشنبه 23 شهریور 1394 - 10:25

»

طراحی بازسازی ورزشگاه پرخاطره شیرودی به مسابقه گذاشته می شود    / یكشنبه 22 شهریور 1394 - 15:25

»

فروش بلیط پاركینگ و میهمان فقط به صورت اینترنتی    / یكشنبه 22 شهریور 1394 - 14:12

»

پکیج ویژه پاییز مجموعه ورزشی انقلاب    / یكشنبه 22 شهریور 1394 - 11:12

»

نشست خبری مدیرعامل شرکت در خصوص مجموعه شهید شیرودی برگزار میشود    / یكشنبه 22 شهریور 1394 - 09:35

»

آغاز فاز دوم احداث ورزشگاه هفتاد و پنج هزار نفری نقش جهان    / سه شنبه 17 شهریور 1394 - 13:07

»

اختصاص مبلغ یکصدمیلیارد ریال به وزارت ورزش وجوانان بابت کمک به توسعه ورزش    / دوشنبه 16 شهریور 1394 - 09:41

»

مجید کیهانی رئیس فدراسیون دوومیدانی شد    / یكشنبه 15 شهریور 1394 - 14:34

»

وزارت ورزش و جوانان و سازمان میراث فرهنگی تفاهم نامه همکاری امضا کردند    / یكشنبه 15 شهریور 1394 - 14:19

»

مدیران مسئول رسانه ها چه توقعی از دکتر محمود گودرزی داشتند    / یكشنبه 15 شهریور 1394 - 10:00

»

الهه احمدی قهرمان فینال فینالیست های جهان شد    / یكشنبه 15 شهریور 1394 - 09:19

»

مسابقات گلف قهرمانی کشور مردان انتخابی تیم ملی    / شنبه 14 شهریور 1394 - 11:04

»

حضور مهندس مدبر در مراسم توانمدسازى سازمانهاى مردم نهاد جوانان كشور    / شنبه 14 شهریور 1394 - 09:06

»

اهم اقدامات انجام گرفته در مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب در 6 ماه اول سال 94    / چهارشنبه 11 شهریور 1394 - 16:52

»

بازدید مهندس مدبر از آغاز عملیات تست بتن طبقه دوم ورزشگاه آزادی    / چهارشنبه 11 شهریور 1394 - 15:51

»

بازدید مدیرعامل شركت توسعه از مجموعه ورزشی آزادی    / سه شنبه 10 شهریور 1394 - 09:01

»

نشست شورای معاونین و مسئولین مجموعه برگزار شد.    / دوشنبه 9 شهریور 1394 - 14:22

»

امیدواریم تا پایان امسال بتوانیم چند پروژه استان سیستان و بلوچستان را تكمیل نماییم    / دوشنبه 9 شهریور 1394 - 11:43

»

برخی از اقدامات شركت توسعه در هفته دولت    / یكشنبه 8 شهریور 1394 - 15:10

»

تلاش شده با ایجاد مفاهمه ورزش بانوان توسعه یابد    / یكشنبه 8 شهریور 1394 - 09:59

»

وارث بیش از 4 هزار مجموعه ورزشی و پروژه های کلنگ خورده بودیم    / شنبه 7 شهریور 1394 - 13:07

»

سفر استانی وزیر ورزش و جوانان و مدیرعامل شركت توسعه به مازندران    / شنبه 7 شهریور 1394 - 09:02

»

دکتر گودرزی در آیین افتتاحیه جشنواره فرهنگی ورزشی اقوام ایرانی شرکت کرد    / شنبه 7 شهریور 1394 - 08:53

»

4 مدال خوشرنگ برای اسکواش پسران در مجموعه ورزشی انقلاب    / چهارشنبه 4 شهریور 1394 - 09:06

»

سالن ورزشی بانوان در نهاوند به بهره برداری رسید    / سه شنبه 3 شهریور 1394 - 15:31

»

اماکن ورزشی باید متناسب با استعدادها و نیازهای استان ساخته شود    / سه شنبه 3 شهریور 1394 - 10:29

»

عملکرد 2 ساله وزارت ورزش در یک نگاه    / سه شنبه 3 شهریور 1394 - 09:46

»

پیروزی ملی پوشان اسکواش ایران در روز دوم قهرمانی آسیا    / سه شنبه 3 شهریور 1394 - 08:49

»

افتتاح بیش از22طرح نیمه تمام وراه اندازی نخستین آزمایشگاه استاندارد ورزشی    / دوشنبه 2 شهریور 1394 - 11:43

»

دکتر گودرزی: رشد اسکواش جای تقدیر دارد    / دوشنبه 2 شهریور 1394 - 09:14

»

ده‌ ها پروژه ورزشی كشور در هفتـه دولـت افتتـاح خواهند شد    / دوشنبه 2 شهریور 1394 - 09:04

»

برگزاری مسابقات اسکواش، قهرمانی جوانان آسیا درمجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب    / یكشنبه 1 شهریور 1394 - 14:33

»

All Page : 55

This Page: 1

صفحه نخست

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 -  

صفحه بعد

صفحه آخر

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

Online Zahooastanehآشنائی با مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب /Ok

تاریخ:جمعه 27 شهریور 1394-11:09 قبل از ظهر

 
 


آدرس: تهران - خیابان ولیعصر ، ابتدای اتوبان نیایش ، مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب        تلفنخانه: 26216152 - 26216153 - 26216154 - 26216155 - 26216156

بلیط مهمان

پیام روز


نگران فردایت نباش!خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست....ما اولین بار است زندگی میكنیم ولی او قرن هاست خدایی می كند،اعتماد كن به خدایی اش...


معرفی اماکن ورزشی
پاسخگویی به شکایاتخدمات دولت الکترونیکاینستاگرام شرکت توسعهاماکن ورزشی مجموعه

آدرس: تهران - خیابان ولیعصر ، ابتدای اتوبان نیایش ، مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب        تلفنخانه: 26216152 - 26216153 - 26216154 - 26216155 - 26216156داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

معرفی اماکن فرهنگی وورزشی مجموعه فرهنگی و ورشی انقلاب -تهران/oK

تاریخ:جمعه 27 شهریور 1394-11:04 قبل از ظهر

اماکن ورزشی مجموعه

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

کمتر از یک ساعت تا 90000 تومان تخفیف برای اشتراک یکساله مجموعه بزرگ فرهنگی ورزشی انقلاب با 39% تخفیف و پرداخت فقط 140،300 تومان به جای 230،000 ...+عضویت درمجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب ( باشگاه انقلاب ) - تهران - Online شد.

تاریخ:جمعه 27 شهریور 1394-10:25 قبل از ظهر

 •  

  مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب [www.EnghelabSportComplex.ir]

  www.enghelabsportcomplex.ir/ Translate this page
  ... فرهنگی ورزشی انقلاب منصوب گردید. اردوی آمادگی در راه قهرمانی آسیا در آكادمی تنیس روی میز مجموعه انقلاب ... مسابقات گلف قهرمانی كشور در مجموعه ورزشی انقلاب ...

  شرایط عضویت

  تعرفه عضویت - اطلاعیه مهم - تور مجازی - ...

  مجموعه ورزشی انقلاب

  مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب : مجموعه ماندگار استخر بانوان مجموعه مورخ ...

  ارتباط با ما

  ارتباط با ما خواهشمند است نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال ...

  اطلاعیه مهم

  اطلاعیه مهم به اطلاع میرساند، عضویت باشگاه فرهنگی ورزشی ...

  تعرفه عضویت

  به اطلاع میرساند، عضویت باشگاه فرهنگی ورزشی انقلاب صرفا از ...

  ۱- جهت ورود به مجموعه داشتن

  ۱- جهت ورود به مجموعه داشتن کارت ورزش ( کارت عضویت سالانه ) ...

  مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب - تفریح

  tafrih.ir/place/2794 Translate this page
  استخر بانوان مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب; باشگاه تنیس انقلاب; بولینگ مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب; استخر آقایان مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب; گلف مجموعه ...

  استخر بانوان مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب - تفریح

  tafrih.ir/place/2795 Translate this page
  استخر بانوان در مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب یکی از فضاهایی است که علاقمندان بسیاری را به خود جلب کرده‌است. در این مکان ارائه انواع خدمات آموزش شنا و ماساژ برای ...

  مجموعه ورزشی انقلاب تهران - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  https://fa.wikipedia.org/.../مجموعه_ور... Translate this page
  Persian Wikipedia
  Loading...
  مجموعه ورزشی انقلاب یا باشگاه انقلاب که پیش از انقلاب ۱۳۵۷ به نام کلوپ شاهنشاهی ... ۱۰۰۰۰ متر مربع فضای فرهنگی و ۶۰ هکتار فضای سرپوشیده و روباز ورزشی است.

  مجموعه ورزشی انقلاب - تهران

  tarinan.com/b/2472-مجموعه+ورزشی+انقلاب Translate this page
  اسخر سرپوشیده مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب سالنی جذاب برای آقایان و همچنین سالنی مجزا برای بانوانی است که علاقمند به آب تنی و یا فراگرفتن شنا هستند آنها در این ...

  نت برگ | کمتر از یک ساعت:کارت عضویت یکساله باشگاه ...

  netbarg.com/.../کمتر-از-یک-ساعت-تا-90,000-تومان-ت... Translate this page
  کمتر از یک ساعت تا 90000 تومان تخفیف برای اشتراک یکساله مجموعه بزرگ فرهنگی ورزشی انقلاب با 39% تخفیف و پرداخت فقط 140،300 تومان به جای 230،000 ...

  مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب ( باشگاه انقلاب ) - تهران - ورزش

  hamgardi.com/place/4615 Translate this page
  باشگاه انقلاب در شمال تهرانه که آب و هوای دل نشینی داره. اگه اهل پیاده روی هستین حتما سری به این مجموعه بزنین. درختای بزرگ اطراف جاده تندرستی به شکل تونل سبز.
   داغ کن - کلوب دات کام
   نظرات() 

   دلار3385+بورو3885+سکه909000

   تاریخ:پنجشنبه 26 شهریور 1394-09:15 بعد از ظهر

   دلار
   3,385
   یورو
   3,885
   درهم
   939
   سکه تمام - امامی
   909,000
   یک گرم طلای 18 عیار
   93,100
   هر مثقال طلا آبشده (مظنه)
   403,300
   نفت خام برنت
   48.49   داغ کن - کلوب دات کام
   نظرات() 


   • تعداد صفحات :6
   • 1  
   • 2  
   • 3  
   • 4  
   • 5  
   • 6  


   Admin Logo
   themebox Logo
   Online Magazine of Iranian and Canadian Cultural Attractions:OMICCA Life is Beautiful- Top News www.mihanblog.com/~zahooastaneh