مجله آنلاین جاذبه های ایران و کانادا Life is Beautiful- Top News

فرماندار تهران در ساعات پایانی دومین روز ثبت نام مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که تاکنون برای کاندیداتوری در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران 230 نفر مراجعه کردند که ثبت نام 118 نفر تکمیل شده و 112 نفر در حال ثبت نام هستند.

تاریخ:دوشنبه 30 آذر 1394-12:02 قبل از ظهر

مراجعه230 نفر در تهران برای ثبت نام در انتخابات مجلس دهم
 

فرماندار تهران در ساعات پایانی دومین روز ثبت نام مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که تاکنون برای کاندیداتوری در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران 230 نفر مراجعه کردند که ثبت نام 118 نفر تکمیل شده و 112 نفر در حال ثبت نام هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، عیسی فرهادی در جمع خبرنگاران افزود:‌ 18 نفر از این داوطلبین زن و 100 نفر مرد هستند که تحصیلات 26 نفر دکترا، 88 نفر کارشناسی ارشد، 3 نفر لیسانس و یک نفر فوق دیپلم است.

فرماندار تهران خاطرنشان کرد: برای انتخابات مجلس خبرگان در حوزه انتخابیه تهران نیز در پایان روز چهارم ثبت نام تاکنون 44 نفر ثبت نام کرده‌اند.

فرهادی یادآور شد: ثبت نام برای انتخابات مجلس خبرگان تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه و ثبت نام برای انتخابات مجلس شورای اسلامی تا پایان وقت اداری روز جمعه است.

فرماندار تهران همچنین تاکید کرد که ثبت نام از داوطلبین این دو انتخابات فقط در وزارت کشور و فرمانداری‌های حوزه های انتخابیه صورت می گیرد و هیچ تیمی به مجلس شورای اسلامی اعزام نشده است.

وی افزود: شرایط انتقال مرکز حوزه انتخابیه نیز باید طبق قانون با درخواست و در مدت زمان مشخصی صورت گیرد.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

ثبت نام شروع شد . انتخابات مجلس

تاریخ:شنبه 28 آذر 1394-09:59 قبل از ظهر

 
 

نخستین روز نام نویسی داوطلبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به طور همزمان در وزارت کشور و فرمانداری‌های مراکز استان‌ها آغاز شد.

خبرگزاری فارس: گزارش فارس از نخستین روز نام نویسی نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، اولین روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به طور همزمان در وزارت کشور و فرمانداری‌های مراکز استان‌ها آغاز شد.

ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی از 28 آذر آغاز و تا 4 دی ادامه خواهد داشت.

فعالیت هیأت‌های اجرایی انتخابات مجلس از 28 آذر آغاز می‌شود، هیات‌های اجرایی پس از پایان مهلت ثبت‌نام ظرف یک دوره زمانی 10 روزه صلاحیت داوطلبان را بر اساس استعلامات مراجع چهارگانه مجلس در قانون انجام می‌دهند.

پس از بررسی صلاحیت داوطلبان در هیات‌های اجرایی، بررسی صلاحیت داوطلبان در هیات‌های نظارت و پس از آن در شورای نگهبان انجام خواهد شد که این روند تا 5 اسفند ادامه خواهد یافت.

تعداد نمایندگان مدنظر این دوره 290 نفر است که در حال حاضر 287 نماینده به دلیل فوت سه تن از نمایندگان در مجلس حضور دارند.

 


آغاز ثبت نام از داوطلبان مجلس در 207 حوزه انتخابیه اصلی و 1063 حوزه فرعی/بررسی صلاحیت ها کلا بر عهده شورای نگهبان است

محمدحسین مقیمی رئیس ستاد انتخابات کشور صبح امروز در اولین روز ثبت نام از داوطلبان مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی با دستور وزیر کشور در 207 حوزه انتخابیه اصلی و 1063 حوزه انتخابیه فرعی آغاز شد.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

محمد آستانه اصل:آخرین آرایش سیاسی جریانهای انتخاباتی 94 تعدد احزاب و گروهها، پیچیدگی آنها و بالاخره بروز مشابهت و نزدیکی در نامگذاری‌ها، ضرورت بازشناسی جریانات سیاسی غالب در کشور را ضروری ساخته است.

تاریخ:یکشنبه 22 آذر 1394-07:00 بعد از ظهر

آخرین آرایش سیاسی جریانهای انتخاباتی 94 تعدد احزاب و گروهها، پیچیدگی آنها و بالاخره بروز مشابهت و نزدیکی در نامگذاری‌ها، ضرورت بازشناسی جریانات سیاسی غالب در کشور را ضروری ساخته است.

به گزارش گروه انتخابات باشگاه خبرنگاران جوان، در حالیکه جریانات، احزاب و گروههای سیاسی هریک در تلاشند تا صندلی‌هایی بیش از رقبا در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری بدست آورند، شناسایی رویکرد، عملکرد و اهداف هر یک از این جریانات و گروهها بویژه در آستانه انتخابات بزرگ 7 اسفند ضرورتی است اساسی.

اهمیت این موضوع آنگاه نمود بیشتری پیدا می‎‌کند که همچنان نوشته یا گفته‌ای که جمع این تشکل‌ها را یکجا جمع کرده باشد در دسترس عموم نیست.

نظر به این مهم، گروه انتخابات باشگاه خبرنگاران جوان کوشیده تا به زبانی ساده و در قالب اینفوگرافی، نمایه‌ای از آنچه در عرصه سیاسی کشور در جریان است تقدیم مخاطبان گرانقدر کند.

بدیهی است صف آرایی‌ها به این مختصر محدود نخواهد ماند و در آینده جریان‌شناسی حاضر محتاج حک و اصلاحهایی خواهد شد.آخرین آرایش سیاسی جریانهای انتخاباتی 94

آخرین آرایش سیاسی جریانهای انتخاباتی 94


انتهای پیام/

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنیدداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

for making the most of the Google app on your phone

تاریخ:شنبه 21 آذر 1394-07:43 بعد از ظهر

tips

for making the most of the Google app on your phone

Filter can be applied per product or category. Escape will close the filter and arrow keys can be used to toggle between type filters.
15 tips
 • Keep score even when you're not at the game

 • Be on time no matter what the traffic conditions

 • Keep tabs on the time

 • Remember everything on your to-do list

 • Know when places are open, closed, or busy

 • Prepare for the day, rain or shine

 • Play music on all your favorite apps

 • Get movie showtimes, trailers, and reviews

 • Find places locally and globally

 • Dial a phone number without touching a thing

 • Travel with a little less hassle

 • Translate 90 languages

 • Find out what's in your food

 • Become a scheduling ninja

 • Track your packages
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

إمكانیة دخول متشددین لمختلف الدول تقریر: داعش قادر على إصدار جوازات سفر سوریة

تاریخ:شنبه 21 آذر 1394-07:09 بعد از ظهر

إمكانیة دخول متشددین لمختلف الدول تقریر: داعش قادر على إصدار جوازات سفر سوریة
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

سلیمانی: واشنطن فشلت فی القضاء على “الثورة الایرانیة” و “حزب الله”

تاریخ:شنبه 21 آذر 1394-07:05 بعد از ظهر

سلیمانی: واشنطن فشلت فی القضاء على “الثورة الایرانیة” و “حزب الله”
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

محمد آستانه اصل:مجلس آینده به‌دست اصولگرایان معتدل می‌افتد.باهنر: اعتدال "پُلوی دَم‌نکشیده" است/مجلس خبرگان مانند پایگاه آتش‌نشانی است/احمدی‌نژادی‌ها 4 دسته‌اند

تاریخ:شنبه 21 آذر 1394-02:48 بعد از ظهر

باهنر: اعتدال "پُلوی دَم‌نکشیده" است/مجلس خبرگان مانند پایگاه آتش‌نشانی است/احمدی‌نژادی‌ها 4 دسته‌اند

دبیرکل جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری معتقد است که مجلس آینده به‌دست اصولگرایان معتدل می‌افتد.
باهنر: اعتدال پُلوی دَم‌نکشیده است/احمدی‌نژادی‌ها 4 دسته‌اند/ مجلس خبرگان مانند پایگاه آتش‌نشانی استحوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان - نَفَس روزهای پاییز 94 به شماره افتاده بود که خودمان را یک ساعت زودتر از قرارمان که 11 صبح بود به دفتر کارش واقع در یکی از خیابانهای مرکزی تهران رساندیم. در اتاق کوچکی به انتظار نشستیم، افراد مختلفی وارد دفترش می‌شدند، گویا قبل از ما با دیگران هم قرار گذاشته بود. نمی‌شد چیزی از صحبت‌هایشان فهمید به جز همین جمله کوتاه که مدعوین می‌گفتند: سلام جناب مهندس باهنر، احوال شما...؟ 
 
بین خودمان داشتیم درباره مواضع سیاسی سال‌های اخیر "محمدرضا باهنر" صحبت می‌کردیم؛ از تقسیم‌بندی اصلاح‌طلبان به "خوش‌خیم" و "بدخیم" تا طعنه جالب او به علی مطهری که گفت: "رفتارهای مطهری فریاد می‌زند، پلیس بیا منو بگیر". از اینکه گفت: "من کارگردان اصولگرایانم!" تا ماجرای ادعای وکیل محمدرضا رحیمی معاون اول دولت دهم که گفته بود "باهنر در جریان انتخابات مجلس هشتم از رحیمی پول دریافت کرده است"؛ ادعایی که اینگونه از سوی دبیرکل جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری پاسخ داده شد: "احتمالا کاندیداها هم نمی‌دانستند منشأ این پول‌ها ناپاک است."

ساعت به 11:15 رسیده بود که منشی دفتر صدایمان زد: "بفرمایید، آقای باهنر آماده هستند." وارد اتاق کارش شدیم. بعد از مصافحه و خوش و بش معمول، آهنگ آغاز مصاحبه کردیم. صدای کولر دفتر! زیاد بود و ادامه ضبط مصاحبه برای تصویربردار را سخت کرده بود. بعد از مرتفع‌شدن مانع، رسما گفت‌وگو را کلید زدیم. 

*** گزیده مهم‌ترین بخش‌های سخنان باهنر از این قرار است:

- دولت یازدهم علی‌رغم دارابودن چهره‌های سیاسی، ظرف سیاسی تعریف‌شده‌ای ندارد.

- لاریجانی جزء طایفه اصولگرایان به حساب می‌آید.

- سبد آرای روحانی در سال 92، مخصوص به یک حزب خاص نبود. 

- اعتدال مثل پُلو است؛ اگر می‌خواهد پخته شود باید دَم بکشد! 

- سید حسن خمینی تاکنون بروز رسمی سیاسی خیلی کمی داشته است.

- مجلس آینده به‌دست اصولگرایان معتدل می‌افتد.

- ممکن است روحانی بعضی از تفاسیر شورای نگهبان را قبول نداشته باشد که به لحاظ اعتقادی اشکالی ندارد.

- احمدی‌نژادی‌ها 4 دسته‌اند؛ بیانیه‌ای را که احمدی‌نژاد منتشر کرده برای پیشگیری از این تنوع‌ها بوده است.

- بعضی‌ها فکر می‌کنند که خبرگان را می‌شود وارد بازی‌های سیاسی کرد.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

محمد آستانه اصل :داغ داغ داغ :کلاه برداری بزرگ+فروشنده 150000 (یکشدو پنجاه هزارتوما ن در 10 گرم طلا 9 بیشتر از شما پول گرفته است

تاریخ:شنبه 21 آذر 1394-12:24 بعد از ظهر

کلاه برداری بزرگ
موضوع آموزشی✌

قطعا برای شما پیش خواهد امد که برای خرید طلا به طلا فروشی مراجعه کنید و پس از پسندیدن طلا ماشین حساب فروشنده و حساب کتاب ان توجه شما را جلب کرده باشد .
ولی در این زمان هست که بزرگترین کلاه سر شما میرود .داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

محمد آستانه اصل:سلام صبح قشنگتون بخیروبرکت الهی

تاریخ:شنبه 21 آذر 1394-09:53 قبل از ظهر

سلام صبح قشنگتون بخیروبرکت الهی


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

☺️ پیام آموزشی: " اگر کسی در حالت سکته قرار گرفت قبل از حمل به بیمارستان، با سوزنی تمیز سر 10 انگشت او را زخمی کنید تا دو قطره خون بیاید و از لخته در مغز جلوگیری شود

تاریخ:جمعه 20 آذر 1394-10:46 بعد از ظهر

☺️ پیام آموزشی:      " اگر کسی در حالت سکته قرار گرفت قبل از حمل به بیمارستان، با سوزنی تمیز سر 10 انگشت او را زخمی کنید تا دو قطره خون بیاید و از لخته در مغز جلوگیری شود"

توصیه های یک پروفسور چینی:


یک سرنگ یا سوزن در خانه نگه دارید : یک روش غیر قراردادی و شگفت انگیز برای بهبود سکته. این متن را بخوانید شاید روزی توانستید به کسی کمک کنید.

متحیر کننده است. لطفا این متن را در دسترس بگذارید توصیه های بسیار خوبی هستند . چند دقیقه صرف مطالعه آن بکنید هرگز تصور نمی کنید که ممکن است زندگی یک نفر بستگی به شما داشته باشد.

دکتری می گوید:
پدر من بر اثر سکته فلج شد و سپس مرد. کاش من چیزی در باره این نوع کمک های اولیه می دانستم . هنگامی که حمله صورت می گیرد مویرگها به تدریج در مغز پاره می شوند.


هنگامی که سکته اتفاق می افتد، آرامش خود را حفظ کنید. مهم نیست قربانی کجاست . او را حرکت ندهید چون مویرگهایش پاره خواهند شد. برای جلوگیری از سقوط قربانی ، کمکش کنید تا بنشیند سپس می توانید حجامت را شروع کنید. اگر در خانه یک سرنگ تزریقی داشته باشید خیلی عالی می شود. در غیر این صورت یک سوزن خیاطی یا یک سنجاق صاف هم خوب است.


1- سوزن یا سنجاق را روی آتش استریل کنید بعد با آن سر هر 10 انگشت مریض را خراش دهید.

2- این طب سوزنی نیست فقط یک خراش یک میلی متری است روی سر انگشتان.

3- خراش بدهید تا خون خارج شود.

4- اگر خون خارج نشد، با انگشت خودتان سر انگشت مریض را فشار دهید.
5- وقتی از هر 10 انگشت خون خارج شد چند دقیقه صبر کنید تا بیمار هشیاری خود را باز یابد.


6- اگر دهان قربانی کج شد لاله گوشهایش را آنقدر بکشید تا سرخ شوند.

7- بعد هر لاله گوش را دو بار بخراشید تا از هر کدام دو قطره خون خارج شود.

بعد از چند دقیقه قربانی باید هشیاری خود را بدست بیاورد. منتظر بمانید تا بیمار دوباره وضعیت طبیعی خود را بدون هر گونه علامت غیر عادی به دست بیاورد. سپس او را به بیمارستان برسانید. حرکت سریع آمبولانس در راه بیمارستان و افتادن در دست اندازها با عث پارگی مویرگها می شود.


من در باره نجات زندگی با حجامت از یک دکتر سنتی چینی به نام "ها بو تینگ" که در سون جیوک زندگی می کند آموختم. به علاوه من در این زمینه تجربه عملی دارم. پس می توانم بگویم که این روش صد در صد موثر است.
در سال 1979 من در کالج "فور گاپ " در " تای چونگ" تدریس می کردم .

یک روز بعد از ظهر مشغول تدریس بودم که ناگهان یک معلم دیگر نفس نفس زنان وارد کلاس شد و گفت : " خانم لیو عجله کن بیا ، سوپروایزر ما سکته کرده است." من فورا به طبقه سوم رفتم و دیدم آقای "چن فو تی ین" سوپروایزر ما همه علائم سکته را دارد: رنگ پریدگی، اختلال در تکلم و کج شدن دهان.

فوراً ا ز یکی از دانشجویان خواستم تا از داروخانه بیرون مدرسه یک سرنگ بخرد تا با آن سر انگشتان آقای چن را خراش بدهم. وقتی ازهمه ده انگشتش قطرات خون ( اندازه یک نخود) خارج شد، رنگ به چهره آقای چن و روح به چشمانش بازگشت . ولی دهانش هنوز کج مانده بود.

پس گوشهایش را کشیدم تا پر ا ز خون شدند وقتی کاملا سرخ شدند، لاله گوش راستش را دو بارخراش دادم تا دو قطره خون خارج شود. وقتی از هرلاله گوشش دو قطره خون خارج شد ، یک معجزه رخ داد.

در عرض 3-5 دقیقه شکل دهانش به حالت طبیعی خود برگشت و تکلمش هم روان و واضح شد. او را گذاشتیم تا یک مدت استراحت کند و یک فنجان چای داغ هم دادیم بعد کمکش کردیم تا از پله ها پایین برود.

او را به بیمارستان "وی واه" رساندیم. یک شب در بیمارستان بستری شد و روز بعد برای تدریس به مدرسه بازگشت . همه چیز به حالت نرمال در آمد.


به طور معمول قربانیان سکته از پارگی جبران ناپذیر مویرگها در راه بیمارستان رنج می برند. در نتیجه این گونه بیماران هرگز بهبود نمی یابند . ( ایرن لیو)

بنابراین ، سکته دومین علت مرگ است. اگر کسی خوش شانس باشد، زنده می ماند ولی ممکن است تا آخر عمر فلج بماند. این اتفاق وحشتناکی است که در زندگی می تواند رخ دهد.

اگر همه ما این روش حجامت را به خاطر داشته باشیم و به سرعت پروسه نجات زندگی را شروع کنیم قربانیان دوباره احیا شده و صد در صد حالت عادی خود را به دست خواهند آورد.

اگر ممکن است لطفامتخصصین اظهارنظر فرمایند /من فقطكپی كردم


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

"چهلمین نامه"نادر ابراهیمی 940920/کسی که در برابر بتهوون، باخ و موتزارات، فروتنانه سکوت اختیار کند، به تار جلیل شهناز، عود نریمان، آواز شجریان و ترانه ی "اندک اندک" شهرام ناظری عاشقانه گوش بسپارد، چنین کسی

تاریخ:جمعه 20 آذر 1394-07:44 بعد از ظهر

کسی که در برابر بتهوون، باخ و موتزارات، فروتنانه سکوت اختیار کند، به تار جلیل شهناز، عود نریمان، آواز شجریان و ترانه ی "اندک اندک" شهرام ناظری عاشقانه گوش بسپارد، چنین کسی به درستی زندگی خواهد کرد... کسی که مولوی را قدری بشناسد، حافظ را قدری بخواند،خیام را گهگاه زیر لب زمزمه کند، و تک بیت های ناب صایب را دوست بدارد، چنین کسی به درستی زندگی خواهد کرد... کسی که زیبایی نستعلیق و شکسته، اندوه مناجات سحری در ماه رمضان، عظمت خوف انگیز کاشیکاری های اصفهان، و اوج زیبایی طبیعت را در رودبارک احساس کرده باشد، چنین کسی به درستی زندگی خواهد کرد...
" شاید سخت، شاید دردمندانه، شاید در فشار؛ اما بدون شک به درستی زندگی خواهد کرد..."

"چهلمین نامه"نادر ابراهیمی 940920/
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

محمد آستانه اصل:گاهی وقت ها شما خود بر سر راه ذهن خود قرار می گیرید و راه تفکرتان مسدود می شود .بعضی وقت ها شما ، دیوارهای ذهنی برای خود می سازید و سپس مدام به آنها برخورد می کنید . این موانعی هستند که همه با آنها روبرو می شوند

تاریخ:جمعه 20 آذر 1394-07:17 بعد از ظهر

 

گاهی وقت ها شما خود بر سر راه ذهن خود قرار می گیرید و راه تفکرتان مسدود می شود .بعضی وقت ها شما ، دیوارهای ذهنی برای خود می سازید و سپس مدام به آنها برخورد می کنید . این موانعی هستند که همه با آنها روبرو می شوند .
عدم توجه به آنچه در مقابل شما است در بین همه انسان ها رایج است ، بگذاریم با چند مثال شروع کنیم :
چشم هایتان را ببندید و بگویید جورابی که به پا دارید چه رنگی است ؟
یا این که بدون این که فکر کنید بگویید وقتی جوراب به پا می کنید ابتدا کدام یک را به پا می کنید .
در مثال های فوق شما اصلا به موضوع مطرح شده فکر نمی کنید بلکه آن را به صورت ذاتی انجام می دهید .
چیزهای زیادی در مورد خودتان وجود دارد که مدت زیادی بدون توجه به آنها زندگی کرده اید .
سوال مهم این است که آیا باید این روش متوقف شود.
خیر ، بلکه اولین روش برای حل موفقیت آمیز مشکلات این است که بر سر راه خود قرار نگیرید .
 اما مسئله مهم دیگری هم وجود دارد و آن این است که ، مسائلی که اخیرا ذهن شما  آنها را نادیده گرفته است چه می باشد ؟
در ذهن شما فضا برای ذخیره تمام اطلاعاتی که دریافت کرده اید وجود ندارد . تصور کنید  ذهن شما شبیه اسفنج است که گنجایش مقدار زیادی اطلاعات را دارد اما نهایتا پر خواهد شد و اطلاعات ان به بیرون تراوش می کند . پس نگهداری تمام جزییات در ذهن همیشه یک فکر خوب نیست.مهم آن است که توجه کردن را بیاموزید. توجه کردن یک تمرین است و کمک
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

محمد آستانه اصل:آخرین مطالب موضوع : پزشکی+واکسن آنفلوانزا موجود ولی بدون بیمه / ۸ توصیه اینفوگرافی+فعالیت فیزیکی به درمان تنبلی چشم کمک می کند

تاریخ:جمعه 20 آذر 1394-12:58 بعد از ظهر

آخرین مطالب موضوع : پزشکیداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

محمد آستانه اصل:۱۴ جاذبه‌ای که در استانبول انتظار شما را می کشند+تهرانگردی؛ کبابِ خوب کجا بخوریم؟!

تاریخ:جمعه 20 آذر 1394-12:54 بعد از ظهر

آخرین م+طالب موضوع : گردشگری‍داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

امام رضا (ع) فرمودند: «هر کس به زیارت من بیاید من در سه جا به دیدن او می‌روم هنگامی که نامه اعمال به دست‌های راست و چپ داده می‌شود،

تاریخ:جمعه 20 آذر 1394-02:25 قبل از ظهر

امام رضا (ع) فرمودند: «هر کس به زیارت من بیاید من در سه جا به دیدن او می‌روم هنگامی که نامه اعمال به دست‌های راست و چپ داده می‌شود، در وقت نهادن اعمال در میزان و در هنگام عبور از صراط». به گزارش آبشارآنلاین به نقل از خبرگزاری «حوزه» از مشهد، حجت الاسلام و المسلمین ناصر رفیعی، در سلسله سخنرانی های حرم مطهر رضوی، در جمع زائران و مجاوران علی بن موسی الرضا(ع) در رواق امام خمینی(ره) به بیان اهمیت زیارت و شرح زیارت امین الله پرداخت و اظهار كرد: زیارت  قبور اهل بیت(ع) پاك كننده و حركت دهنده از شرك به سوی توحید است.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


 • تعداد صفحات :5
 • 1  
 • 2  
 • 3  
 • 4  
 • 5  


Admin Logo
themebox Logo
Online Magazine of Iranian and Canadian Cultural Attractions:OMICCA Life is Beautiful- Top News www.mihanblog.com/~zahooastaneh